Myslet si, že jízda na „odrážedle se dvěma koly“ je přežitek už také neplatí. Stačí se podívat na chodníky měst nebo cyklostezky a zjistíte, že koloběžka pro dospělé není ničím neobvyklým.

S koloběžkou do práce nebo na výlet

Vzhledem k hustému provozu ve městech a s tím souvisejícími zácpami lidé často nechávali své automobily doma a do práce nebo do školy se začali přepravovat městskou hromadnou dopravou. Moderní trendy a důraz na zdravý životní styl dostal do popředí zájmu kolo, které se v městském prostředí rychle zabydlelo. V dnešní době však za svými cíli vyráží skrze městské ulice stále větší procento lidí, kteří místo kola volí neotřelý dopravní prostředek - koloběžeky.

Koloběžky pro dospělé se po svém boomu před pár léty doslova staly malým fenoménem. Důvodem je jejich skladnost a hlavně možnost s nimi vjet i do městských pěších zón, kam je většinou cyklistům vstup zapovězen.

Koloběžky pro dospělé Brno

I přes to, že Brno nepatří k městům pro městskou cyklistiku nebo jízdu na koloběžce zaslíbeným – důvodem jsou úzké ulice a s tím souvisejících absence bezpečných zón pro aktivní obyvatele, najdete zde mnoho obyvatel, kteří se nadali odradit a i v pracovních dnech se snaží pro své zdraví něco dělat.

      

Ti se naučili po městě přepravovat na koloběžkách. Aby ne – koloběžky pro dospěléjsou výbornou a navíc stylovou a cenově dostupnou alternativou k autům nebo přeplněným prostředkům městské hromadné dopravy.

  • Otestujte koloběžky kostka v naší půjčovně
  • Půjčete si koloběžky pro své teambuildingové akce

Přesvědčte se o přínosu a zábavnosti koloběžek pro dospělé na vlastní kůži a využijte příležitosti si koloběžky od výrobce Kostka vyzkoušet v naší půjčovně koloběžek. Na výběr přitom budete mít několik různých variant. Díky testování sami zjistíte, jestli vůbec a případně, které koloběžky vám sedí nejlépe – tu si poté můžete, opět u nás, zakoupit.