POZOR! Jelikož ceny zboží na našem e-shopu jsou nižší než na kamenné prodejně, tzn. ceny se neshodují. Příčinou jsou poplatky při placení platební kartou. Z tohoto důvodu, při objednání zboží na našem e-shopu a vyzvednutí zboží na naší prodejně NELZE PLATIT PLATEBNÍ KARTOU. Zboží objednané na našem e-shopu pro Vás bude nachystané k vyzvednutí vždy následující den. Děkujeme za pochopení.

KLICKFIX PHONEBAG S

 
  • 1 z 8
 
Dostupnost Na dotaz
Cena 918,18 Kč / ks bez DPH
1 111 Kč / ks    
Kód produktu 543
Kategorie Příslušenství
Záruka 2 roky
 
 

Miniadaptér je součástí balení.

Perfektní ochrana proti deštivému počasí pro smartphony do velikosti 7 × 12 cm. Ideální pro GPS navigaci, protože je snadno vidět při jízdě a vždy na dosah. Smartphone je použitelný s průhledným krytem a může být rychle otočen ze svislé do vodorovné polohy v 10° krocích díky integrovanému systému otočné spojky. Obal na smartphone je rychle a bezpečně upevněn na Vaší koloběžce či jízdním kole pomocí adaptéru KLICKfix Quad a může být sejmut jednoduchým stisknutím jedním ze dvou tlačítek. Nerezová ocelová objímka usnadňuje fixaci na řídítka, rám nebo sedlovou tyč takřka jakéhokoli průměru.

Perfektní fungování dotykové obrazovky prostřednictvím fólie, odpružující kroužek zabraňující drnčení, stavitelnost polohy vůči objímce v 90° krocích.

 

Základní specifikace
Výška 145 mm
Šířka 90 mm
Hmotnost 80 g
Nosnost rámu 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: