Tour Fold Kód: 91

Neohodnoceno
Výrobce: Kostka
12 990 Kč / ks 10 735,54 Kč bez DPH
Na dotaz

Model KOSTKA TOUR FOLD je určený pro turistické delší nebo kratší výlety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svými rozměry a velikostmi kol 26´ a 20 ´patří mezi velké koloběžky. Velmi snadno se ale schová do kufru malého vozu, aniž by byla zapotřebí pracná demontáž. Model je totiž opatřen shodnými skládacími systémy jako oblíbená městská skládačka RUBIK: systém FOLD, systém SPIN a samozřejmě rozpojovač čelistí zadní brzdy BRAKE OFF. Koloběžka je přivedena na trh po dlouhodobém testování v náročných podmánkách.

Celá koncepce je totožná s modelem TOUR MAX, skládací systémy a kluzné části vychází z modelu RUBIK. Výsledkem je velká, rychlá a doslova výletní koloběžka, kterou je možné snadno do půl minuty složit. Jsme si vědomi výhod, trendu a oblíbenosti velkých rychlých koloběžek. A jsme si také vědomi nesporné výhody, kterou rychlé složení přinese - uschování do kufru malého vozidla, přeprava hromadnou dopravou, atp.

Jsme si vědomi výhod, trendu a oblíbenosti velkých rychlých koloběžek. A jsme si také vědomi nesporné výhody, kterou rychlé složení přinese - uschování do kufru malého vozidla, přeprava hromadnou dopravou, atp.

Barevné provedení: elegantní antracitová (šedá) s drobnými doplňky v decentní červené (např. bowdeny)

Vybavte se na pořádnou turistiku včas!

Doplňkové parametry

Záruka: 2 roky
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Dotaz na barvu 26.6.2017 07:42
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda bude tato skládací koloběžka Tour Fold ve více barevných variantách? Předem děkuji za Vaši odpověď Markéta H.
Odpovědět