Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme do naší prodejny, která je plně v provozu i se servisem kol a koloběžek.

Lyže Elan Amphibio Inspire PS+ELW10 - vel.158 cm

Kód: 13694
Akce
Neohodnoceno
Značka: Elan
ZdarmaZdarma 12 800 Kč –16 %
Lyže Elan Amphibio Inspire PS+ELW10 - vel.158 cm
12 800 Kč –16 % 10 799 Kč / ks 8 924,79 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspire Fusion je ideálním řešením pro all mountain zážitky. Splňuje všechny podmínky tzv. light skiing – lyže mají sice nižší hmotnost, ale nemá to žádný vliv na jejich výkon.

Tyto lyže využívají speciální technologii Amphibio®, za kterou získala firma Elan významná ocenění: camberový profil na vnější straně lyže je v kontaktu se sněhem celou svou délkou, což lyži dodává silný výkon, dobré držení hran a stabilitu, zatímco rockerový profil na vnitřní straně lyže je mírně zdvižen a kontaktní plocha lyže se sněhem je menší, což umožňuje dělat čisté a snadné oblouky.

Širší geometrie dodává lyži Inspire větší univerzálnost a možnost prozkoumat i náročný horský terén.

Technologie Amphibio® pro snadné lyžování, dřevěné jádro Dual pro nižší hmotnost.

Geometrie:

  • 127/78/107

Délka/rádius

  • 152cm/11.9m
  • 158cm/13.3m
  • 166cm/14.9m


Profil:

  • PROFIL AMPHIBIO 4D

Elan Amphibio 4D funguje v souladu s naší existující technologií Amphibio na všech terénech, za jakýchkoliv sněhových podmínek a při každé rychlosti. Tato technologie reguluje přilnavost, zlepšuje jízdní výkon lyží a usnadňuje jejich ovládání. Technologie 4D je založena na rozdílné konstrukci přední (konvexní) a zadní (konkávní) části lyže pomocí dvojitě tvarovaného titanu (Dual Shaped Ti). Dále využívá odlišné konstrukce levé a pravé lyže, což přispívá k větší pohyblivosti lyže (rocker) a lepší stabilitě (camber). Lyže Amphibio 4D se dokonale přizpůsobí potřebám těch nejnáročnějších lyžařů.


Torze+flexe:

  • WAVEFLEX™

Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.


Konstrukce:

  • RST SIDEWALL

Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.


Jádro:

  • DŘEVĚNÉ JÁDRO DUALITE

Lehké a živé dřevěné jádro, které se skládá z dřevěných nosníků a lehkého syntetického jádra. Tato konstrukce umožňuje lepší přenos sil a přilnavost hran, ale lyže se zároveň velmi lehce ovládají v různých sněhových podmínkách.


Zpevnění:

  • DUAL Shaped TI

Díky dvojitě tvarovanému titanu (Dual Shaped Titanium) má lyže lepší torzní stabilitu a zároveň výrazně nižší hmotnost.


Systém:

  • POWER SHIFT

Systém PowerShift je plně integrovaný systém vázání s pružnou free-flexovou konstrukcí plate in-plate (“podložka v podložce”). Unikátní prvky PowerEdge Lifters zaručují přímý přenos energie od vázání na hranu lyže, což urychluje nasazení oblouku a usnadňuje ovládání lyže v obloucích. Tlumiče vibrací na koncových bodech podložky přispívají k pohodlnější jízdě a lepší ovladatelnosti lyží.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: