Vážení zákazníci, náš e-shop funguje bez omezení (doprava od 1500 Kč ZDARMA). Možnost osobního vyzvednutí přes výdejní okénko (po-pá: 9-17 hod, so: 9-12 hod). Servis přijímáme po telefonické domluvě. V případě jakýchkoliv dotazů jsme tu pro Vás na telefonu 737 205 745. Děkujeme za Váš nákup. Ať nám sportování dál přináší radost :-).

Půjčovna lyží, snowboardů a běžek

V době nouzového stavu Vám rádi dovezeme půjčovnu lyží, snowboardů, běžek a skialpového vybavení až k Vám domů. Půjčovnu objednávejte na tel. čísle +420 773 764 782 nebo na e-mailu pujcovna@dakosport.cz.

Na tomto telefonním čísle Vám rádi poradíme s výběrem kompletního sortimentu i velikostí.

 

PŮJČOVNA LYŽÍ, SNOWBOARDŮ A ZIMNÍHO VYBAVENÍ

Půjčovna lyží, snowboardů a zimního vybavení Dako Sport je vybavena modely pro úplné začátečníky i pro lyžaře experty. Na hory vybavíme děti i dospělé. Kromě lyží a snowboardů si u nás můžete půjčit lyžařské hůlky, lyžařskou nebo snowboardovou helmu a třeba také lyžařské brýle a vaky.
S výběrem vám poradí vyškolený personál, díky kterému máte jistotu, že při půjčování vybavení neuděláte chybu. Celý proces výběru vám navíc zpříjěmní atmosféra, kterou naše půjčovna lyží disponuje díky hřejivému krbu a ochotnému personálu.

 

pdf Ceník - půjčovna zima

pujcovna-lyzi-snowboardu-a-bezek-dakosport-1

pujcovna-lyzi-snowboardu-a-bezek-dakosport-2