POZOR! Jelikož ceny zboží na našem e-shopu jsou nižší než na kamenné prodejně, tzn. ceny se neshodují. Příčinou jsou poplatky při placení platební kartou. Z tohoto důvodu, při objednání zboží na našem e-shopu a vyzvednutí zboží na naší prodejně NELZE PLATIT PLATEBNÍ KARTOU. Zboží objednané na našem e-shopu pro Vás bude nachystané k vyzvednutí vždy následující den. Děkujeme za pochopení.

O nás

DAKO SPORT se specializuje na prodej a servis lyží, kol a koloběžek, včetně veškerého doplňkového sortimentu. Na trhu působíme od roku 2010. Za tuto dobu jsme se stihli dvakrát stát výherci soutěže Brněnská trefa radia Kiss Hády a získat certifikát kvality Free Radia. Naše záruka kvality se opírá o zkušenosti celého týmu DAKO SPORT, který má v oboru mnohaleté zkušenosti. Fungujeme i jako půjčovna lyžařského vybavení. Můžete si u nás vypůjčit lyžařské komplety, snowboardové komplety, běžecké komplety, helmy, brýle a vaky. Máme opravdu široky sortiment, každému zákazníkovi vycházíme vstříc a každý zákazník od nás odejde vždy spokojený.

Jsme také velkoobchodními dodavateli koloběžek Kostka pro Jihomoravský kraj a pro kraj Vysočina. V naši prodejně najdete veškeré modelya barevné kombinace koloběžek Kostka a samozřejmě veškerý sortiment doplňku. Samozřejmě u nás nechybí ani půjčovna koloběžek.

 

19 IMG_7112

18 IMG_7111

9 IMG_7096

 

8 IMG_7094

Zimní nabídka

Přes zimu u nás naleznete kompletní služby zaměřené na běžecké a sjezdové lyžování, včetně snowboardingu. V naší kamenné prodejně naleznete nové i bazarové vybavení za rozumné ceny, které pro vás pečlivě vybíráme po celý rok. Nejvíce zákazníků k nám míří pro servis lyží a snowboardů nebo nás navštěvují za účelem půjčení zimního vybavení.

 Naše zimní služby

  • Servis lyží a snowboardů
  • Půjčovna (Půjčovna lyží, Půjčovna snowboardů, půjčovna zimního vybavení)
  • Bazar lyží, bazar snowboardů a dalšího vybavení
  • Prodej lyží, prodej snowboardů
  • Prodej běžek a běžkařského vybavení

 

20 IMG_7113

11 IMG_7101

14 IMG_7105

13 IMG_7104

 

 

Letní nabídka

Přes léto se koncentrujeme na prodej jízdních kol včetně jejich servisu. Jako jediní v Brně od jara do podzimu nabízíme nejen prodej, ale také půjčovnu koloběžek. Vyzkoušet si můžete koloběžky různých velikostí, včetně speciálně upravených pro jízdu se psem.

Naše letní služby

 

  • Prodej kol, Servis kol
  • Prodej kompletního doplňkového cyklosortimentu
  • Prodej koloběžek
  • Půjčovna koloběžek

 

9 IMG_7096

8 IMG_7094

6 IMG_7091

3 IMG_7086