Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme do naší prodejny, která je plně v provozu i se servisem lyží, snowboardů, skialpů a běžek.

Gloryfy G4 Pro Blue Shiny

Kód: 10524
Akce Tip
Neohodnoceno
Značka: Gloryfy
ZDARMAZDARMA 3 590 Kč –30 %
6d7952eee46f7ac217118724ee72f235
3 590 Kč –30 % 2 490 Kč / ks 2 057,85 Kč bez DPH
Vyprodáno

Nerozbitné a unikátní brýle se špičkovými optickými vlastnostmi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerozbitné a unikátní brýle se špičkovými optickými vlastnostmi

Dnes již kultovní značka revolučních brýlí GLORYFY s celosvětově patentovaným řešením, které snesou i velmi hrubé zacházení. Můžete na ně šlápnout, můžete si na ně sednout, můžete je ohýbat a můžete je dokonce přejet autem a nic se jim nestane! Brýle nabízí 100% optickou kvalitu, vyrábí se v široké škále modelů dle druhu použití. Díky nerozbitné koncepci představují dokonalou ochranu pro vaše oči při sportu i v běžném životě a ve spojení s úžasným designem Vás odliší od davu „made in China“. Brýle jsou navrhovány a vyráběny přímo v Rakouském údolí Zillertal. Vítejte ve světě Gloryfy!

The story

Všichni znají brýle, které si zničili bez rozdílu toho, jak byly drahé. Buď nám upadly na zem, šlápli jsme si na ně nebo byly dokonce důvodem zranění při nárazu, po kterém praskly. Christoph Egger, tyrolský podnikatel a vynálezce byl s jednou takovou nehodou, která vedla ke zranění, bohužel konfrontován a proto se rozhodl realizovat myšlenku bezpečných a nerozbitných brýlí. Po mnohaletém vývoji, v roce 2008, konečně přichází na trh první model nerozbitných brýlí GLORYFY Unbreakable. Po dalších dvou letech testování začíná seriová výroba. Nerozbitné sluneční brýle Gloryfy Unbreakable se v současnosti dodávají v mnoha sportovních i společenských kolekcích, včetně možnosti objednání variant s dioptrickými čočkami. V loňském roce byly uvedeny také modely pro lyžování a motosport. Za svoji jedinečnost, funkčnost a design získaly brýle Gloryfy Unbreakable již celou řadu ocenění, např. Mezinárodní cenu za design, Zlatou příčku na ISPO Awards a také Red Dot Award s přívlastkem Best of the Best V roce 2015 společnost Sportica s.r.o. s velkou hrdostí uvádí tyto brýle i na český a slovenský trh.

Vlastnosti, materiály a technologie

Výsledkem několikaletého vývoje je celosvětově patentovaný materiál, který nese označení G-Flex pro brýlové obruby a I-Flex pro čočky. Kombinace specifického výrobního procesu a použitých materiálů je výrobním tajemstvím. Hlavní charakteristikou těchto materiálů je vysoká elasticita a tvarová stálost s paměťovým efektem, se současným zachováním vysoké tuhosti a neuvěřitelné lehkosti. Bez ohledu na to, jak brýle deformujete, se materiál vždy nepoškozen vrátí do původního tvaru a to i při extrémních plusových nebo minusových teplotách. Brýlové čočky mají výbornou optickou kvalitu, vysoký kontrast a jsou dostupné také v polarizačním a fotochromatickém (samozatmavovacím) provedení. Čočky je možné vyrobit také jako dioptrické, včetně cylindrických. Základním požadavkem při výrobě byla kromě již zmiňovaných vlastností také ochrana očí při destrukci čočky, aby nemohlo dojít ke zranění oka při vysokém dynamickém tlaku na brýle. Důkazem toho je úspěšný balistický test pro ozbrojené složky. Gloryfy brýle při něm opakovaně odolaly ocelovým kuličkám o průměru 3,6 mm vystřeleným rychlostí 860 km/hod. Brýle a jejich čočky také poskytují ochranu proti poškrábání a zamlžení a 100% ochranu před UVA/UVB zářením. Speciální zakřivení přední části u sportovních modelů poskytuje perfektní ochranu nejen před slunečním zářením, ale i mechanickým zatížením, jako jsou voda, vítr, prach atd. Čočky se vyrábí v několika stupních zatmavení a 12 barevných odstínech a jdou snadno v brýlích měnit. Všechny modely brýlí jsou vyráběny výhradně v Rakousku a vynikají stoprocentní kvalitou. 

Tváře Gloryfy

Brýle Gloryfy nosí celá řada osobností ze světa sportu i kultury. Za všechny jmenujme lyžařku Manuelu Molgg, horolezce Davida Lamu, pilotku F1 Susie Wolff, moto GP jezdce Stefana Brandla nebo zpěváky Robbieho Willamse či Jamese Blunta.

G4

Brýle řady Gloryfy G4 nabízí špičkové vlastnosti při sportovních aktivitách. Obruba pouze v horní části a speciální tvar zajišťují 100% ventilaci vzduchu. Přidaný grip na postranicích slouží pro pevné usazení na hlavě, aby brýle nesklouzávaly při rychlých pohybech. Toto všechno společně s nerozbitnými čočkami, nerozbitným rámem a jedinečným designem dělá tyto brýle naprosto unikátními. Brýle jsou „made in Austria“ a při jejich výrobě byly použity high-tech patentované materiály a technologie. Ochrana skel proti poškrábání, 100% optická kvalita a 100% ochrana před UVA/UVB zářením jsou samozřejmostí.

Popis

 • 1000 UVA/UVB ochrana
 • Hightech prvky
 • Nejvyšší optická kvalita (disperze, hodnota abbe 44)
 • Power Contrast Colour Mode
 • Systém rychlé výměny čoček
 • Zrcadlové čočky modré/stříbrné/zlaté
 • Držák na nos
 • Základní zakřivení 9
 • Barva obruby: orange shiny
 • Typ skel: fogless orange f1
 • Typ: sport
 • Tvar: G4
 • Velikost: UNIVERZÁLNÍ

Doplňkové parametry

Kategorie: Jízdní kola
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: