Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme do naší prodejny, která je plně v provozu i se servisem lyží, snowboardů, skialpů a běžek.

O nás

DAKO Sport byl malým velkým snem mladého muže. Firmu založil v roce 2009 a o rok později vlastními silami zrekonstruoval prostory na Bubeníčkově ulici. V roce 2010 otevřel své dveře nejen s cílem prodávat, ale i poskytnout servis, a to vše s touhou ,,dělat to trochu jinak“. Začátky byly náročné a jak to bývá, někdy i hořké. Po roce na Bubeníčkové již byly prostory těsné a touha po dalším provozu ve vlastním posunula DAKO Sport o kousek dál, na místo dnešního sídla – na Rokytovou 26a. Opuštěný domeček na křižovatce opět prošel vlastnoruční rekonstrukcí s účastí všech ochotných blízkých, kterým patří velké DÍKY. V roce 2012 přibyla do sortimentu a služeb oblast cyklo a ve stejný rok jsme se stali speciální prodejnou na koloběžky značky Kostka. O tři roky později už i v domečku bylo těsno a vyvstala myšlenka pozemek zastavět o něco víc. Na krásný projekt pana projektanta Ing.Mojmíra Kopeckého, ale už vlastní síly nestačily. Aby byl provoz co nejméně narušen, stavělo se na etapy. Nové prostory byly zvětšeny o dvě třetiny a otevřeny 12.12.2016. Rok poté sídlo čekalo na nové ,,šatičky“ v podobě fasády, která byla na podzim 2017 dokončena. Byť to stálo mnoho sil, máme z toho velkou radost. A dál na sobě pracujeme...

 

Milujeme hory. Na hory se všichni vždy těší, na horách jsou na sebe lidi milejší a vstřícnější. V DAKO Sportu se jako na horách chceme cítit dobře nejen my sami, ale chceme, abyste se tak cítili i Vy. Oheň v krbu, kavárna a někdy v budoucnu snad i střecha s aktivitami...to vše nás baví, těší a chceme se o to s Vámi dělit. Pokud na naše služby u nás chvíli čekáte, nemějte nám to za zlé. Snažíme se všem dobře poradit a pomoct vybrat. Rovněž v případě provádění servisu, či vybírání pomůcek z půjčovny věnujeme řádnou pozornost nejen Vašim přáním, ale i tomu, abyste se při provozování letních či zimních radovánek cítili bezpečně.

 

Naši práci děláme srdcem a s ochotou - pracujeme neviditelně i v době, kdy vymezená otevírací doba říká, že je zavřeno. Snažíme se o to, aby bylo cítit, že nás práce baví a Vás aby těšilo k nám přicházet a rádi se i vraceli.

 

23380229_1720054871386947_2036872528235436342_n


Letní nabídka

Na jaře vždy pečlivě provětráme prodejnu od zimního vybavení a začíná prodej jízdních kol včetně jejich servisu. Jako jediní v Brně nabízíme nejen prodej, ale také půjčovnu koloběžek. Vyzkoušet si můžete koloběžky různých velikostí, včetně speciálně upravených pro jízdu se psem. Samozřejmostí jsou i nezbytné doplňky, které Vám jízdu na koloběžce zpříjemní nejen prakticky, ale dodají i na bezpečnosti /blatníky, stojany, světla, brašny/.

Udělejte si radost a přijďte nasát a osahat nové modely nadcházející sezony!
Věříme, že Vás některý z modelů pohltí tak, že už nepustí...:-)

Od jara do podzimu nabízíme:

 

 

Zimní nabídka

Zaměřujeme se na zimní sporty, hlavně lyžování - běžecké i sjezdové, včetně snowboardingu. Přijďte si do naší prodejny vybrat z široké palety modelů - novinky nadcházející sezóny, akční modely prověřené již proběhlou sezonou, ale i bazarové vybavení za rozumné ceny.  Zimní vybavení pro Vás pečlivě vybíráme po celý rok.

Zákazníci k nám opakovaně míří pro kvalitní servis lyží a snowboardů, na což jsme hrdí!

Disponujeme i rozsáhlou půjčovnou zimního vybavení, kde si vyberou nejen rodiče pro své děti, ale i dospělí. Půjčovna je každý rok dovybavována novým vybavením tak, aby splnila i ta nejnáročnější očekávání nejen Vás, ale hlavně Vašich dětí.

Co u nás najdete?

23843221_1737375739654860_8420810871851029895_n