Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme do naší prodejny, která je plně v provozu i se servisem kol a koloběžek.

O nás

DAKO Sport byl malým velkým snem mladého muže. Firmu založil v roce 2009 a o rok později vlastními silami zrekonstruoval prostory na Bubeníčkově ulici. V roce 2010 otevřel své dveře nejen s cílem prodávat, ale i poskytnout servis, a to vše s touhou ,,dělat to trochu jinak“. Začátky byly náročné a jak to bývá, někdy i hořké. Po roce na Bubeníčkové již byly prostory těsné a touha po dalším provozu ve vlastním posunula DAKO Sport o kousek dál, na místo dnešního sídla – na Rokytovou 26a. Opuštěný domeček na křižovatce opět prošel vlastnoruční rekonstrukcí s účastí všech ochotných blízkých, kterým patří velké DÍKY. V roce 2012 přibyla do sortimentu a služeb oblast cyklo a ve stejný rok jsme se stali speciální prodejnou na koloběžky značky Kostka. O tři roky později už i v domečku bylo těsno a vyvstala myšlenka pozemek zastavět o něco víc. Na krásný projekt pana projektanta Ing.Mojmíra Kopeckého, ale už vlastní síly nestačily. Aby byl provoz co nejméně narušen, stavělo se na etapy. Nové prostory byly zvětšeny o dvě třetiny a otevřeny 12.12.2016. Rok poté sídlo čekalo na nové ,,šatičky“ v podobě fasády, která byla na podzim 2017 dokončena. Byť to stálo mnoho sil, máme z toho velkou radost. A dál na sobě pracujeme...

 

Milujeme hory. Na hory se všichni vždy těší, na horách jsou na sebe lidi milejší a vstřícnější. V DAKO Sportu se jako na horách chceme cítit dobře nejen my sami, ale chceme, abyste se tak cítili i Vy. Oheň v krbu, kavárna a někdy v budoucnu snad i střecha s aktivitami...to vše nás baví, těší a chceme se o to s Vámi dělit. Pokud na naše služby u nás chvíli čekáte, nemějte nám to za zlé. Snažíme se všem dobře poradit a pomoct vybrat. Rovněž v případě provádění servisu, či vybírání pomůcek z půjčovny věnujeme řádnou pozornost nejen Vašim přáním, ale i tomu, abyste se při provozování letních či zimních radovánek cítili bezpečně.

 

Naši práci děláme srdcem a s ochotou - pracujeme neviditelně i v době, kdy vymezená otevírací doba říká, že je zavřeno. Snažíme se o to, aby bylo cítit, že nás práce baví a Vás aby těšilo k nám přicházet a rádi se i vraceli.

 

23380229_1720054871386947_2036872528235436342_n


Letní nabídka

Na jaře vždy pečlivě provětráme prodejnu od zimního vybavení a začíná prodej jízdních kol včetně jejich servisu. Jako jediní v Brně nabízíme nejen prodej, ale také půjčovnu koloběžek. Vyzkoušet si můžete koloběžky různých velikostí, včetně speciálně upravených pro jízdu se psem. Samozřejmostí jsou i nezbytné doplňky, které Vám jízdu na koloběžce zpříjemní nejen prakticky, ale dodají i na bezpečnosti /blatníky, stojany, světla, brašny/.

Udělejte si radost a přijďte nasát a osahat nové modely nadcházející sezony!
Věříme, že Vás některý z modelů pohltí tak, že už nepustí...:-)

Od jara do podzimu nabízíme:

 

 

Zimní nabídka

Zaměřujeme se na zimní sporty, hlavně lyžování - běžecké i sjezdové, včetně snowboardingu. Přijďte si do naší prodejny vybrat z široké palety modelů - novinky nadcházející sezóny, akční modely prověřené již proběhlou sezonou, ale i bazarové vybavení za rozumné ceny.  Zimní vybavení pro Vás pečlivě vybíráme po celý rok.

Zákazníci k nám opakovaně míří pro kvalitní servis lyží a snowboardů, na což jsme hrdí!

Disponujeme i rozsáhlou půjčovnou zimního vybavení, kde si vyberou nejen rodiče pro své děti, ale i dospělí. Půjčovna je každý rok dovybavována novým vybavením tak, aby splnila i ta nejnáročnější očekávání nejen Vás, ale hlavně Vašich dětí.

Co u nás najdete?

23843221_1737375739654860_8420810871851029895_n

                         

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení