Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme do naší prodejny, která je plně v provozu i se servisem lyží, snowboardů, skialpů a běžek.

Ceník

Cykloservis

Náš cykloservis vám nabízí profesionální servis jízdních kol. O vaše kolo se postarají naši servismani, kteří jej připraví na letní sezónu a v případě defektu vyřeší jakýkoliv problém. Na veškeré naše práce poskytujeme záruku. Přijďte se o našich kvalitách přesvědčit sami.

Ceník servisu jízdních kol

 


Půjčovna koloběžek

Jsme největší prodejce a půjčovna koloběžek Kostka v Brně. Najdete u nás různé velikosti od dětských koloběžek, až po koloběžky pro dospělé. Půjčte si u nás koloběžku a zajeďte si ji vyzkoušet na některou z námi doporučovaných tras pro koloběžky. Třeba se do jízdy zamilujete a budete chtít koloběžku vlastní.

Ceník půjčovny koloběžek (387 kb)


Servis lyží, snowboardů běžek a skialp vybavení

Hledáte kvalitní servis lyží, na který se můžete spolehnout? Pak navštivte Dako Sport. Prodejnu a servis lyží, snowboardů a běžek v Brně. Nabízíme vám spolehlivé seřizení a servis zimního vybavení na ulici Rokytova. Servis je prováděn na strojích značky Winterstaiger zkušenými servismeny, kteří se o vaše lyže nebo snowboard dobře postarají.
 
Montujeme všechny typy skialpového vázání. Informace o ceně na servis@dakosport.cz, nebo tel. čísle: +420 773 764 780
 

 

Půjčovna lyží, snowboardů, běžek a skialp vybavení

Půjčovna lyží, snowboardů a zimního vybavení Dako Sport je vybavena modely pro úplné začátečníky i pro lyžaře experty. Na hory vybavíme děti i dospělé. Kromě lyží a snowboardů si u nás můžete půjčit lyžařské hůlky, lyžařskou nebo snowboardovou helmu a třeba také lyžařské brýle a vaky.
S výběrem vám poradí vyškolený personál, díky kterému máte jistotu, že při půjčování vybavení neuděláte chybu. Celý proces výběru vám navíc zpříjěmní atmosféra, kterou naše půjčovna lyží disponuje díky hřejivému krbu a ochotnému personálu.

 
 
 
Půjčovna lyží a snowboardů na Harusáku u Nového Města na Moravě
 
Naše pobočka Dako Sport - Harusák Vám nabízí plně vybavenou půjčovnu novými lyžařskými sety od značky Sporten a  snowboardovou půjčovnu.