Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme do naší prodejny, která je plně v provozu i se servisem lyží, snowboardů, skialpů a běžek.

Ski bag Damani - B02 (150-170 cm)

Kód: 14849
Neohodnoceno
Značka: Damani
3 390 Kč / ks 2 801,65 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024

Vaky Damani jsou zcela novým produktem na českém, evropském i světovém trhu. Jedná se o originální důmyslný koncept, při jehož vývoji jsme mysleli především na koncové uživatele: lyžaře, snowboardisty, běžkaře.


Společné mají tyto 3 typy vaků následující parmetry:
-do vaku lze sbalit vaše oblíbené sportovní vybavení, a to včetně bot, případně i hůlek, helmy, svačiny, termosky s pitím a osobními věcmi
-vše nosíte na zádech jako batoh - snadná a příjemná manipulace
-po vybalení snowboardu či lyží či běžek lze vak rychle a jednoduše složit do tvaru designového batůžku
-komfortní vypolstrování, prošití, přezky s pojistkou a reflexní prvky už jen podtrhují důmyslné a precizní zpracování vaku
-vývoj trval téměř 2 roky a finálnímu produktu předcházelo a prošlo testováním více než 15 prototypů
-vývoj i výroba kompletně v České republice

Detailní informace

Detailní popis produktu

VIDEO zde  ↑↑↑  klikněte na VIDEO nad šipkami

Damani vak pro lyžaře

Přes rameno vak s lyžemi, přes druhé taška a v ní přeskáče ... tohle asi zná většina lyžařů. Proč nedat vše pohodlně na záda a mít volné ruce? Pokud jste si položili stejnou otázku jako my, pak tu máme výrobek ušitý právě Vám pěkně na míru ...
Do tohoto vaku jednoduše sbalíte lyže s holemi i přeskáče - vše je uvnitř dobře fixováno pomocí pásků se suchým zipem, takže Vám všechny věci zůstanou pěkně na místě. Vak si hodíte na záda a nesete jako batoh! A popruhy jsou samozřejmě komfortně vypolstrovány, aby Vás nikde netlačily.
Že byste s sebou chtěli vzít i helmu, termosku s čajem, náhradní ponožky, peněženku, mobil ... I na to jsme samozřejmě mysleli! Na tyto věci má vak Damani speciální kapsy, do kterých vše uložíte. Kapsa pro mobil a peněženku má zapínání na zip z vnitřní strany, protože i v Čechách můžete stále ještě potkat nepoctivé chmatáky :)
A poté, co vybalíte lyže a přezujete se, během jedné minuty sbalíte vak do tvaru pěkného baťůžku - stále se Vám do něj snadno vejdou boty na přezutí, termoska, osobní věci.
Pokud byste náhodou zatměli, popruhy batohu jsou protkány reflexními prvky, takže Vás řidiči uvidí z bezpečné vzdálenosti. A když Vám to ujede někam mimo značené trasy, tak snad už pomůže jen píšťalka, kterou na sebe můžete upoutat pozornost kolemjdoucích nebo horské služby.
Všechny zipy na vaku mají gumový zátěr, aby se Vám dovnitř nedostával sníh, led, bláto, mravenci a jiná havěť :)
A všechny přezky mají pojistku proti otevření, takže se Vám nestane, že přezku omylem otevřete při opření, sednutí apod.
Ještě váháte? Tak se určitě podívejte na krátké názorné video. Pánové, sledujte (aspoň místy) i ten vak! A dámy, pokud jste opravdu netechnické typy, nebojte se, uvidíte, že složit vak zvládne i křehká žena :)

DakoSport vak Damani

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: