Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme do naší prodejny, která je plně v provozu i se servisem lyží, snowboardů, skialpů a běžek.

Cross-country bag Damani - B01 (185-205 cm)

Kód: 14846
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Damani
2 990 Kč / ks 2 471,07 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
11.3.2024

Vaky Damani jsou zcela novým produktem na českém, evropském i světovém trhu. Jedná se o originální důmyslný koncept, při jehož vývoji jsme mysleli především na koncové uživatele: lyžaře, snowboardisty, běžkaře.


Společné mají tyto 3 typy vaků následující parmetry:
-do vaku lze sbalit vaše oblíbené sportovní vybavení, a to včetně bot, případně i hůlek, helmy, svačiny, termosky s pitím a osobními věcmi
-vše nosíte na zádech jako batoh - snadná a příjemná manipulace
-po vybalení snowboardu či lyží či běžek lze vak rychle a jednoduše složit do tvaru designového batůžku
-komfortní vypolstrování, prošití, přezky s pojistkou a reflexní prvky už jen podtrhují důmyslné a precizní zpracování vaku
-vývoj trval téměř 2 roky a finálnímu produktu předcházelo a prošlo testováním více než 15 prototypů
-vývoj i výroba kompletně v České republice

Detailní informace

Detailní popis produktu

VIDEO zde  ↑↑↑  klikněte na VIDEO nad šipkami

Damani vak pro běžkaře

Jezdíte rádi na běžky třeba vlakem? Nebo se jen necháte vyvézt lanovkou a dáte si pěknou hřebenovku? Pak tu máme výrobek ušitý právě Vám pěkně na míru ...
Do tohoto vaku jednoduše sbalíte běžky s holemi a botami - vše je uvnitř pěkně fixováno pomocí pásků se suchým zipem, takže Vám věci neposkakují po zádech :) Po zádech ??? No jasně, přece nebudete tahat bězky na rameni nebo v ruce! Vše si hodíte na záda a nesete jako batoh! A popruhy jsou samozřejmě komfortně vypolstrovány, aby Vás nikde netlačily.
Že byste s sebou chtěli vzít i termosku s čajem, náhradní tričko, peněženku, mobil ... I na to jsme samozřejmě mysleli! Na tyto věci má vak Damani speciální kapsy, do kterých vše uložíte. A poté, co vybalíte běžky a přezujete se, během jedné minuty sbalíte vak do tvaru pěkného baťůžku - stále se Vám do něj snadno vejdou boty na přezutí, termoska, osobní věci. Kapsa pro mobil a peněženku má zapínání na zip z vnitřní strany, protože i v Čechách můžete stále ještě potkat nepoctivé chmatáky :)
Pokud byste náhodou zatměli, popruhy batohu jsou protkány reflexními prvky, takže Vás řidiči uvidí z bezpečné vzdálenosti. A když zabloudíte v mlze, tak snad už pomůže jen píšťalka, kterou na sebe můžete upoutat pozornost kolemjdoucích nebo horské služby.
Všechny zipy na vaku mají gumový zátěr, aby se Vám dovnitř nedostával sníh, led, bláto, mravenci a jiná havěť :)
A všechny přezky mají pojistku proti otevření, takže se Vám nestane, že přezku omylem otevřete při opření, sednutí apod.
Ještě váháte? Tak se určitě podívejte na krátké názorné video. Pánové, sledujte (aspoň místy) i ten vak! A dámy, pokud jste opravdu netechnické typy, nebojte se, uvidíte, že složit vak zvládne i křehká žena :)

 

DakoSport vak Damani

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: