Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme do naší prodejny, která je plně v provozu i se servisem lyží, snowboardů, skialpů a běžek.

Jak u nás probíhá výběr kola

Pokud právě vybíráte nové kolo, jste u nás na správné adrese, ať už jste začátečník nebo pokročilejší jezdec. To nám v podstatě nastiňuje dvě situace, které mohou nastat. V jízdních kolech se pravděpodobně vyznáte a sami víte, co vlastně potřebujete, jaké komponenty jsou pro vás důležité a sami si můžete předvybrat nebo rovnou zakoupit celé hotové kol nebo jednotlivé komponenty.

1 IMG_7085

Pokud jste však v cyklistice začátečníkem, jistě se vám bude hodit odborná a profesionální pomoc, které se u nás v Dako Sport velice rádi zhostíme. V ideálním případě se můžete sami podívat na naši nabídku jízdních kol, abyste si sami udělali představu například o cenové relaci, v jaké se chcete pohybovat. Je možné, že budete u některých specifikací a charakteristik tápat - to je naprosto v pořádku a od toho jsme tady my. Můžete nám napsat, zavolat nebo se rovnou zastavit na naší prodejně, kde na vás bude čekat tým profesionálů, se kterými určitě vyberete ten správný "bajk."

Samozřejmostí je také možnost projetí si jízdních kol, protože tím nejvíce zjistíte, jestli vám vybrané kolo nejvíce sedí, případně jestli je potřeba například vyměnit nějaké komponenty a tak podobně. U nás v Dako Sportu sázíme na osobní a naprosto individuální přístup. Přece jenom stejně tak jako každý pes, jiná ves, tak každý zákazník může mít jiné nároky. Není ojedinělé, že k nám přicházejí zákazníci, kteří mají v hlavě například horské kolo, ale odcházejí se specifickým gravelem. Probereme tedy s vámi, co od jízdy na kole požadujete, na jakém terénu budete převážně jezdit a další aspekty, podle kterých pro vás vybereme kolo přesně pro vás.

33357359_1946834642042301_8008189238921134080_n

V Dako Sport fungujeme také jako servis, takže budete mít vždy jistotu, že kolo povezete někam, kde o vás a vašem kole "už něco vědí." :) Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že budete vždy odcházet spokojeni!